Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też będzie u nas u nas.

Dnia 11 stycznia 2019  odbędzie się w naszym przedszkolu „ZABAWA KARNAWAŁOWA” !!!

Dzieci w tym dniu mogą przebrać się za  bohaterów znanych bajek,  wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana.. – ciekawe czy ciociom z przedszkola uda się  wśród nich rozpoznać naszych przedszkolaków ?

Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie będzie końca, !!!

Do zobaczenia J

14.02.2019r.

Walentynki to okazja do okazywania sobie uczuć. To dzień pełen radości, bo obdarowujemy innych miłymi słowami, kartkami, prezencikami. W ten dzień Przedszkolaki mają mnóstwo ciekawych zajęć i zabaw, przystrajają sale czerwonymi serduszkami, sami ubierają się w kolorze czerwonym, wykonują prace plastyczne związane z tym tematem, a także słuchają ciekawych opowiadań … aby urozmaicić ten miłosny czas ogłaszamy

Konkurs walentynkowy

(szczegóły wkrótce)

18.02.2019r.  SPOTKANIE Z MUZYKĄ

Koncert w wykonaniu „Pro –Musica”pt.:

„Karnawał w szkocką kratkę”

Dzieci poznają wygląd, nazwy oraz zapoznają się z

Brzmieniem instrumentów dentych drewnianych.

1. 02.2019r.

odbędzie się spotkanie na prośbę rodziców z panią psycholog. Tematyka spotkania : Jak mądrze kochać swoje dziecko”

(zainteresowanych rodziców prosimy o złożenie deklaracji u nauczycielek w grupach. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu).

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE PODSUMOWUJĄCE PRACĘ W PIERWSZYM PÓŁROCZU ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:

19 luty o godz. 16.00  – w grupie II „Maczki”

20 luty o godz. 16.00  –  w grupie I „Stokrotki”

21 luty o godz.16.00  –  w grupie III „Bratki”

Opieka dla dzieci  na czas trwania zebrań będzie zapewniona.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

SŁUCHANIE BAJEK CZYTANYCH PRZEZ UCZNIÓW ZE SZKOŁY W RAMACH AKCJI „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” ODBĘDZIE SIĘ

12 LUTEGO O GODZ. 14.30

Spotkania z panią psycholog odbędą się

w dniu   25  LUTY od godz. 15.30 do 17.00.

(zapisy u nauczycielek w grupach , bądź u dyrektora przedszkola.)