Nasz cel

Naszym celem jest stworzenie przedszkola, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata.

Nasze przedszkole jest takim miejscem, w którym dzieci w pełni mogą przeżywać swoje radosne dzieciństwo i gdzie codzienntola-siedzi-lewo-KLOCEKie mogą odkrywać swój nieskończony potencjał. Nasi mali odkrywcy uczą się przede wszystkim przez zabawę, która jest najlepszą formą przekazywania dzieciom wiedzy o otaczającym świecie i niezbędnych umiejętności.

Życzliwa i wyrozumiała opieka kadry przedszkolnej, kochającej i rozumiejącej dzieci oraz duża różnorodność zajęć w ogólnodostępnej ofercie, pozwalają z każdego naszego przedszkolaka wydobyć jego mocne strony i właściwie wspomóc go w harmonijnym rozwoju pod względem emocjonalnym, fizycznym i intelektualnym.