Kim jesteśmy

Jesteśmy ludźmi z pasją, pomysłami i możliwościami. Naszym celem jest stworzenie przedszkola i złobka, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata.

Tadzio-i-Tola-rowerDzieciństwo to najpiękniejszy okres w naszym życiu. To bajkowy czas, w którym  młody człowiek odkrywa świat, zaczyna zadawać wiele pytań, fascynuje się otaczającą rzeczywistością. Wiemy jak ważne są pierwsze lata życia, dlatego staramy się poprzez naszą pracę zrobić wszystko, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój.

Jesteśmy po to, by stworzyć idealne warunki dla rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego dzieci. Mając na uwadze potrzeby i możliwości dziecka umożliwiamy mu ich realizację poprzez odpowiednio dobrane działania edukacyjno – wychowawcze.

Przedszkole i Żłobek Strefa Malucha oficjalnie wpisany jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych.

Założycielem Strefy Malucha jest Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie.

DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY