Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Rządu w sprawie możliwości otwarcia placówek opiekuńczych: żłobków i przedszkoli, informujemy iż Przedszkole „Strefa  Malucha” rozpoczyna działalność od 11.05.2020 r. (poniedziałek).

Placówka nasza będzie otwarta od godziny 7.00 do 16.00 .

Na najbliższe 2 tygodnie przewidujemy otwarcie 1 grupy po około 8 dzieci  (zgodnie z deklaracjami rodziców o wysłaniu dzieci do placówki).

W przedszkolu zarządzeniem dyrektora i organu prowadzącego wprowadzono wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w warunkach pandemii COVID – 19 oraz zasady szczególnej dbałości o przestrzeganie zasad higieny .

Rodzice, którzy zdecydują o przyprowadzeniu dzieci do przedszkola zobligowani są do:

• zapoznania się z nowymi procedurami bezpieczeństwa,
  • wydrukowania, podpisania i dostarczenia do placówki Oświadczenia rodzica -PDF-
  • poinformowania o konkretnym terminie przyprowadzenia dziecka do placówki Dyrektora przedszkola (informację należy przekazać w formie wiadomości e-mail, sms lub telefonicznie).

Wysokość czesnego za przedszkole  w miesiącu maju będzie uzależnione od tego, czy rodzic zdecyduje się na oddanie dziecka do placówki i w jakim terminie (płatność naliczana jest tygodniowo). Jeśli dziecko nie przyjdzie przez cały miesiąc czesne pozostaje takie samo jak w kwietniu (czyli 50% z całości).

Drodzy Państwo znaleźliśmy się w zupełnie nowej rzeczywistości, przedszkole będzie funkcjonowało na nowych zasadach, które podyktowało nam życie . Jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie z wszelkimi trudnościami i przy Państwa wsparciu i zrozumieniu wspólnie odnajdziemy się w tej nowej rzeczywistości .

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dyrektor oraz kadra  Przedszkola  „Strefa  Malucha”

Załącznik: