Szanowna Pani

mgr Anna Połoncarz

Przedszkola i Żłobka „Strefa Malucha”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na ręce Pań Dyrektor, pragnę w imieniu własnym oraz Zarządu Oddziału Regionalnego TWP w Szczecinie, organu prowadzącego placówki, złożyć serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz wszystkim Pracownikom przedszkoli Wyspa Malucha, Strefa Malucha oraz Ziarenko, za realizację zarówno trudnego jak i ważkiego zadania jakim jest opieka, wychowanie i edukacja naszych dzieci.

Szczególnie dziękuję za zaangażowanie, cierpliwość, ale i pasję wykazywane każdego dnia w tej pełnej wyzwań, ale także wyrzeczeń i poświęceń pracy pedagogicznej.

Doceniamy i wyrażamy słowa uznania za to, co placówki osiągnęły i co sobą reprezentują.  A osiągnęły wiele, bo to przede wszystkim szczęśliwe dzieci i spokojni o swoje dzieci rodzice. To bardzo dobra opinia otoczenia zewnętrznego i wysoko oceniana jakość świadczonych przez placówki usług.

Życzymy Państwu zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z wykonywania tego szlachetnego zawodu, ale i z tego, gdzie macie możliwość realizować swoją zawodową misję. Życzymy także tego, by Wasza praca była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością nie tylko dzieci, ale także rodziców i wszystkich innych osób.

Dziękujemy za dotychczasową efektywną współpracę i wyrażamy nadzieję, na to, że będzie ona kontynuowana, rozwijana i dawała wiele wymiernych korzyści wszystkim stronom.

Joanna Golczyk

Dyrektor OR TWP w Szczecinie