Kim jesteśmy?

Złobek i Przedszkole Strefa Malucha Szczecin

Jesteśmy ludźmi z pasją, pomysłami i możliwościami. Naszym celem jest stworzenie przedszkola i złobka, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata.

Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w naszym życiu. To bajkowy czas, w którym młody człowiek odkrywa świat, zaczyna zadawać wiele pytań, fascynuje się otaczającą rzeczywistością. Wiemy jak ważne są pierwsze lata życia, dlatego staramy się poprzez naszą pracę zrobić wszystko, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój.

Jesteśmy po to, by stworzyć idealne warunki dla rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego dzieci. Mając na uwadze potrzeby i możliwości dziecka umożliwiamy mu ich realizację poprzez odpowiednio dobrane działania edukacyjno – wychowawcze.

Przedszkole i Żłobek Strefa Malucha oficjalnie wpisany jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych.

Założycielem Strefy Malucha jest Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie.

Co nas wyróżnia?

Złobek i Przedszkole Strefa Malucha Szczecin

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieci, rodzice i nauczyciele czują się komfortowo i akceptowani. Tworzymy atmosferę rodzinną, opartą na życzliwości i wzajemnym szacunku.

Profesjonalna Kadra

Nasz wysoko wykwalifikowany i stale doskonalący się zespół pedagogiczny zapewnia warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci. Dbamy o zaspokajanie ich potrzeb oraz pobudzanie twórczej aktywności.

Przygotowanie do Życia i Szkoły

Przygotowujemy dzieci do życia w zgodzie ze sobą, innymi ludźmi i otaczającym światem, aby były dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole. Tworzymy sytuacje umożliwiające twórcze działanie i dokonywanie wyborów.

Kolorowe i Dobrze Wyposażone Sale

W naszych kolorowych i dobrze wyposażonych salach dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań, zdobywania umiejętności i wiedzy zgodnie z indywidualnym tempem rozwoju.

Wartości Społeczne

Uczymy szacunku dla odmienności, dla uczuć i potrzeb innych ludzi oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów.

Indywidualne Podejście

Każde dziecko traktujemy indywidualnie, co pozwala na odkrywanie i pielęgnowanie jego wrodzonych talentów.

Innowacyjne Metody

W pracy wychowawczo-dydaktycznej stosujemy innowacyjne metody, w tym rozwijanie twórczych zdolności i zainteresowań dzieci, a także programy autorskie. Rozwijamy kreatywność, wyobraźnię i twórczość poprzez kontakt z różnymi formami sztuki dostosowanej do wieku dziecka.

Bezpieczeństwo i Opieka

Zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo, troskliwą opiekę i akceptację podczas pobytu w przedszkolu.

Nasza Misja!

Złobek i Przedszkole Strefa Malucha Szczecin

W naszym przedszkolu dzieci przeżywają radosne dzieciństwo i odkrywają swój potencjał. Nasi mali odkrywcy uczą się przez zabawę, co jest najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy o świecie i niezbędnych umiejętności.

Dzięki życzliwej i wyrozumiałej opiece oraz różnorodnym zajęciom, pomagamy każdemu dziecku rozwijać się emocjonalnie, fizycznie i intelektualnie, wydobywając jego mocne strony.

Innowacje i programy autorskie:

Wdrażanie nowatorskich metod rozwijania twórczych zdolności i zainteresowań dzieci.

Rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny:

Tworzenie warunków sprzyjających pełnemu rozwojowi dziecka w tych obszarach.

Kreatywność i kontakt ze sztuką:

Rozwijanie kreatywności, wyobraźni i twórczości poprzez kontakt z różnorodnymi formami sztuki odpowiednimi dla wieku dzieci.

Przygotowanie do życia i nauki:

Wychowanie dzieci do życia w harmonii z sobą samym, innymi ludźmi oraz otaczającym światem, przygotowanie do podjęcia nauki w szkole.

Relacje z rodzicami:

Budowanie dobrych relacji z rodzicami poprzez otwartą i jasną komunikację wzajemnych oczekiwań.

Zadzwoń teraz!